🌿Другий день ШКОЛИ ПРИРОДООХОРОННИКА – 2023

🌿Другий день ШКОЛИ ПРИРОДООХОРОННИКА – 2023 виявився напрочуд дискусійним.
🪻🌲Якщо перший спікер Володимир Яротцький (ГО «ЛІіС») презентував дуже цікаву доповідь про цінність біорізноманіття та ще й поласував присутніх різними видами сиру, то вже виступ голови ХОО ВЕЛ Сергія Размєтаєва викликала жваве обговорення, бо як виявилося прогалин у законодавстві щодо питань природо-заповідного фонду достатньо.
🍀Не менш обговорюваною стала і доповідь начальника СДО НПП «Слобожанський» Сергій Однороб про правопорушення природоохоронного законодавства.
👫🌳Після обіду провідний фахівець з еколого-освітньої роботи Anna Yakovenko-Kolontaevskaya поділилася з учасниками темою «Роль еколого-освітньої роботи в природоохоронній діяльності».
Дуже актуальною виявилася презентація Олени Бригади з Національного університету цивільного захисту України про вибухонебезпечні предмети, оскільки в наш час це ті необхідні знання, які рятують життя.
💚Після перерви на каву учасникам запропонували відвідати рекреаційний пункт «Березовий гай», де начальник відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Наталія Каплоух ознайомила гостей з рекреаційною інфраструктурою та рекреаційним потенціалом НПП «Слобожанський», а начальник СДО Сергій Однороб презентував єдині державні знаки та аншлаги, що встановлюються на території об’єктів ПЗФ.
🌸🌱На завершення такого насиченого дня для учасників була проведена екскурсія парком-пам’ яткою садово-паркового мистецтва «Краснокутський», яка нікого не залишила байдужим, бо там справді є на що подивитися.