Для допитливих туристів парк пропонує здійснити прогулянки екологічними стежками чи туристичними маршрутами.

Національний природний парк «Слобожанський» – це безліч відкриттів, які дозволяють відчути багатство та різноманіття природи західної Харківщини, активно та екологічно відпочивати, сформувати екологічний світогляд, насолоджуватися мозаїкою навколишнього середовища та культурної спадщини. Все це робить Слобожанський парк особливим.
Для допитливих туристів парк пропонує здійснити прогулянки екологічними стежками чи туристичними маршрутами. Ми проводимо екскурсії для дітей та дорослих. Обмежень за віком немає. У Парку діє 2 туристичних маршрути та 2 екологічні стежки, які створені для того, щоб Ви ознайомились з природними перлинами Краснокутщини. А якщо відпочинок затягнеться на декілька днів, пропонуємо заночувати в наметах в еко-містечку, де Вас чекає простір для здорового відпочинку, саморозвитку та спілкування на лоні природи.
Вас чекають свіже повітря, чисте озеро, співи птахів, прогулянки лісом, посиденьки біля кострища, простота та невимушеність життя на природі. А головне правило життя в еко-містечку – мінімальний вплив на навколишнє середовище в житті та побуті.