День захисту дітей

День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.
Напередодні Дня захисту дітей до "Березового гаю" Національного природного парку "Слобожанський" завітали весела юрба дітей. Пізнавальні, веселі локації підготували для розваг: спортивний та інтерактивний майданчик, дитячий бібло - майданчик, смак дитинства, творча майстерня.
Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи й ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям.
В цей день підтримкою для дітей стали голова Краснокутської ОТГ Ірина Карабут, Краснокутський центр соціальної служби, поліцейські громади, молодіжно-освітній простір «КутОК» у співпраці з ГО Фонд «Професійний розвиток Харкова» та за підтримки Дитячого фонду UNICEF Ukraine і Міністерства молоді та спорту України, Краснокутська дитяча бібліотека - філія, медики, а також колектив НПП "Слобожанський"