День туризму в НПП “Слобожанський”

День туризму — свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної метушні в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля!
З метою подальшого розвитку дитячого туризму, формуванню активної життєвої позиції молодої людини, вихованню моральних якостей особистості: взаємопідтримки, взаємодопомоги, організованості й дисципліни, принциповості, чуйності й уваги до товаришів, сміливості, стійкості й мужності, почуття відповідальності, було проведено заходи до Всесвітнього дня туризму.
Національний природний парк “Слобожанський” разом з Краснокутським центром дитячої та юнацької творчості напередодні свята провели туристичний збір. Формою проведення були туристсько-спортивні естафети, «Розкладання намету», «Розведення багаття», переправа «через болото», «Переправа через річку», «В’язання вузлів», орієнтування на місцевості.
В туристичних походах молодь загартовує свій організм, зміцнює здоров’я,
розвиває витривалість, силу й інші фізичні якості, здобуває прикладні навички й вміння орієнтуватися на місцевості, подолання природних перешкод.
Зі святом всіх, небайдужих до туризму людей!