АНОНС! ШКОЛА ПРИРОДООХОРОННИКА В НПП “СЛОБОЖАНСЬКИЙ” – 2023

Національний природний парк "Слобожанський" запрошує вас прийняти участь у заході "Школа природоохоронника-2023" в одному з наймальовничіших національних природних парків України — край боліт, бобрів, соснових лісів та магії дібров!
Цікаво? Мерщій реєструйтеся!
Всі охочі можуть долучитися та дізнатися більше про природоохоронну справу, збереження довкілля, отримати цінні знання та обмінятися досвідом.
Фахові теоретичні та практичні заняття ознайомлять учасників з основними аспектами природоохоронної діяльності та інструментарієм охорони природних комплексів, наявними викликами сьогодення, допоможуть отримати цінні навички з реалізації природоохоронних проектів, самостійної екологічної та громадської активності.
Вас чекають як аудиторні, так і польові заняття, подорожі у віддалені куточки парку та майстер-класи.
Захід проходитиме 03-06 серпня 2023 року на території Володимирівського природоохоронного науково-дослідного відділення НПП "Слобожанський" (Богодухівський район, Харківська область с. Володимирівка).
Розміщення: у кімнатах або у власних наметах. На території відділення є усі належні побутові умови для комфортного перебування.
Організаційний внесок, що передбачений на організаційні витрати (проживання, харчування та ін.) складає 600 грн.
Попередня реєстрація обов'язкова за посиланням:
Кількість місць обмежена!
За довідками та усіма питаннями:
+380683134542, Наталія Каплоух (mousina777@gmail.com)
+380978134628, Алла Шумілова (allashu87@gmail.com)