АНОНС ШКОЛА ПРИРОДООХОРОННИКА В НПП “СЛОБОЖАНСЬКИЙ” 2020

Щорічна, багатьом знайома, школа природоохоронника приймає заявки для реєстрації.
Всі охочі долучитися та дізнатися більше про природоохоронну справу, збереження довкілля, отримати цінні знання та обмін досвідом – мершій на реєстрацію.
Національний природний парк “Слобожанський” запрошує вас прийняти участь у заході “Школа природоохоронника” в одному з наймальовничіших національних природних парків України — край боліт, бобрів, соснових лісів та магії дібров!
Фахові теоретичні та практичні заняття ознайомлять учасників з основними аспектами природоохоронної діяльності та інструментарієм охорони природних комплексів, наявними викликами сьогодення, нададуть цінні навички з реалізації природоохоронних проектів, самостійної екологічної та громадської активності. Вас чекають як аудиторні, так і польові заняття, подорожі у віддалені куточки парку та майстер-класи.
Захід проходитиме з 20 по 24 серпня 2020 року на території Володимирівського природоохоронного науково-дослідного відділення НПП “Слобожанський” (Краснокутський район, Харківська область с. Володимирівка).
Розміщення: у кімнатах або у власних наметах. На території відділення є усі належні побутові умови для комфортного перебування.
Організаційний внесок: передбачений на організаційні витрати (проживання, харчування та ін.) складає 600 грн.
❗️Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням https://forms.gle/ivCSxka3xqwQ5Jz59 до 10 серпня 2020 року!
Кількість місць обмежена!