3 березня — Всесвітній день дикої природи (World WIildlife Day)

Це свято було засноване для підвищення нашої обізнаності про диких тварин та рослини у світі й було проголошено Генеральною Асамблеєю ООН 20 березня 2013 року — в день прийняття Конвенції про міжнародну торгівлю природними видами фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES), яка була підписана 3 березня 1973 р.
Наразі 193 країн-членів Асамблеї щорічно долучаються до актуалізації питань цінності власних природних комплексів та біорізноманіття.
Актуально на  сьогодні, підкреслюється центральна роль лісів, їх видів та екосистемних послуг як один з ключових засобів до існування сотень мільйонів людей у   всьому світі, особливо корінних та місцевих громад, які історично пов’язані з лісистими та прилеглими до них районами.
У світі від 200 до 350 мільйонів людей проживають у лісових районах світу або поруч із ними, покладаючись на різні екосистемні послуги, що надаються лісом для забезпечення свого існування та задоволення своїх основних потреб, включаючи їжу, житло, енергію та ліки.
Національний природний парк "Слобожанський" традиційно долучається до свята та продовжує щоденно працювати над збереження цінних слобожанських лісів для майбутнього людей та планети.