Увага, мисливці!

розміщено в: Новини парку | 0
Національний природний парк “Слобожанський” інформує:
у зв’язку з відкриттям сезонного полювання на хутрового звіра, НПП ” Слобожанський” повідомляє мисливців щодо заборони полювання на територіях ПЗФ згідно ст.ст. 21, 18 закону України “Про природно-заповідний фонд” та ст.20 п. 2 закону України “Про мисливське господарство та полювання”.
Зауважимо, що в разі порушення режиму охорони настає кримінальна відповідальність:
🔴 Стаття 248 Кримінального кодексу України.
Незаконне полювання,порушення правил полювання, якщо воно заподіяло істотну шкоду, а також незаконне полювання в заповідниках або на інших територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, або полювання на звірів, птахів чи інші види тваринного світу, що занесені до Червоної книги України, – караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого.
Також відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24липня 2013 р. № 541. «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд» накладаються збитки, наприклад:
Лось – 40000 грн.
Олень – 16500 грн.
Козуля – 8800 грн.
Дика свиня – 11000 грн.
Заєць – 938 грн.
Вовк – 1000 грн.
Лисиця – 2605 грн.
Бобер – 2860 грн.
Шановні мисливці, просимо не порушувати правила природоохоронного законодавства та зберегти фауну дикої природи для наступних поколінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *