Участь у програмі Planet’s Education and Research Program (Planet Team (2017))

У 2017 році НПП “Слобожанський” бере участь у Planets Education and Research Program (Planet Team (2017). Planet Application Program Interface: In Space for Life on Earth. San Francisco, CA. (https://api.planet.com). У рамках цієї програми розпочаті дослідження динаміки водного дзеркала водойм за супутниковими знимками роздільною здатністю 3 м/піксель. Наразі зібрані дані за 2017 рік та другу половину 2016 року. Лісові болота та озера НПП є унікальним природним комплексом для території Харківської області. Від їх стану залежить існування представників багатьох рідкісних видів рослин та тварин.


Дешифрування даних дистанційного зондування дозволили виявити різницю у коливанні рівня води у лісових болотах та озерах Парку. Попередні результати оформлені методом Timelapse та наведені на сторінці: 
http://slobozhanskiy.maps.arcgis.com/…/TimeAware/index.html…
Вони ще потребують уточнення та перевірки на наявність помилок. В подальшому планується порівняти динаміку водного дзеркала із метеорологічними показниками та даними моніторингу гідрологічних постів НПП.

Залишити відповідь

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Назва *
E-mail *
Сайт