Участь у Всеукраїнській зоологічній конференції “Фауна України на межі ХХ-ХХІ ст. Нові концепції зоологічних досліджень”

12-16 вересня 2017 року співробітники відділу науки НПП “Слобожанський”, Скрильник Ю. та Брусенцова Н. взяли участь у всеукраїнській зоологічній конференції” Фауна України на межі ХХ-ХХІ ст. Нові концепції зоологічних досліджень”, яка проходила на біологічній станції Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.


Конференція зібрала велике коло фахівців-зоологів, аспірантів, студентів які презентували свої дослідження з систематики, філогенії, морфології, екології, поведінки тварин і збереження біорізноманіття. Цікаві підходи та спірні питання викликали жваві дискусіі, які продовжувались і після робочих сесій.
Біостанція радо приймала гостей та забезпечувала тепле дружнє спілкування. Наснаги колегам у подальших дослідженнях та до нових зустрічей! Тому що обмін думками та спільне вирішення наукових питань це обов’язкова умова для розробки підходів до збереження видів та природних екосистем.

Залишити відповідь

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Назва *
E-mail *
Сайт